639/606
Harald Slott-Møller (f. København 1864, d. sst. 1937)
“Storke på taget”. Sign. H. Slott-Møller samt på bagsiden af rammen Harald Slott Møller. Olie på lærred. 42×26.
Malerier, 27. september 2006
Vurdering
Hammerslag