2014/212
Kinesisk flakon af glas indvendig dekoreret med ryttere i landskab. 20. årh. H. 17 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag