2124/753
Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Kvinde og ban. Sign. Otto P. Figur af udskåret træ. H. 63.
Skade ved knæhase. Enkelte huller. Revner.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud