2439/​1508

Fransk empire prismekrone med stel af forgyldt bronze, otte svungne lysarme monteret til el., behængt med prismer. 19. årh.s begyndelse. H. 98. Diam 70.

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionen af den elektriske installation.

Fra i Lyngby
Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

829887 6.000 DKK