2120/​9008

Prada

Taske af mørke- og lyseblåt læder med gyldne beslag, bred hank med lynlås lomme i, et rum med lukning af to knapper og lynlås, en indvendig lynlås lomme og blåt satin for. H. 12 x B. 29 x D. 10 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 19. maj 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.100 DKK

1.100 DKK
(Autobud) 1.050 DKK
1.000 DKK
950 DKK
900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK