2120/9008
Taske af mørke- og lyseblåt læder med gyldne beslag, bred hank med lynlås lomme i, et rum med lukning af to knapper og lynlås, en indvendig lynlås lomme og blåt satin for. H. 12 x B. 29 x D. 10 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 19. maj 2021
Vurdering
Hammerslag