2414/710
Axel Munch (f. Gudhjem 1918, d. 1974)
Parti fra Gudhjem med røgeri. Sign. AM. Olie på lærred. 64×33.
God original stand.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud