2116/604
Lise Blomberg Andersen (f. 1971)
“Armesia Scabra”, 2002. Sign. og dateret på bagsiden LBA 2002. Olie på lærred. 45×60. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud