1722/​141

Skrivepult af mahogni skriveklap med grønt guldbestukken læder. Foroven låg hvorunder små rum. 19. årh. H. 110. B. 76. D. 50.

Finérskader. Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 29. maj 2017

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag