2132/4817
1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 22.12.1927 med 67 stk. 20 øre rød Thiele, stemplet Avane Nr. 5. Nogle mærker defekt
Frimærker, 15. august 2021
Vurdering
Hammerslag