2118/951
Cirkulært sofabord af patineret eg, top ilagt laminat plade. Udført hos Georg Kofoed. H. 49,5. Diam. 69,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Top med krakeleringer/revner i eg.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud