2439/846
Jean-Louis Domecq
“Loft”. Justérbar industri væglampe af grafitpoleret metal. Udført og mærket Jieldé, Lyon. L. 37.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Enkelte buler. Restaureret stand. Rust. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering