2142/9262
“Swing Tote” taske af brunt læder med gyldne beslag, to hanke, et åbent rum, tre indvendige lommer og beige stof for. Navneskilt medfølger. H. 23,5 x B. 27 x D. 15,5 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Få ridser og en plet indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag