2031/612
Jesper Christiansen (f. Frederiksberg 1955)
Uden titel. Sign. Jesper Christiansen 99, 49/200. To-delt litografi i farver. Lysmål 131×26.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
34 bud