2350/7534
Jean-Michel Atlan (f. Constantine 1913, d. Paris 1960)
Uden titel. Sign. Atlan 54. Pastel på papir. Bladstørrelse 33×25,5.
Proveniens: Galerie P. Hervieu, Nice (mærket på bagsiden).
Et certifikat fra Mr. Jacques Elbaz medfølger.
Undersøgt i ramme. Fugtpletter.
CoBrA, 12. december 2023
Vurdering
Hammerslag
21 bud