2427/756
Geoffrey Baxter (f. 1922, d. 1995)
“Banjo”. Skulpturel vase af blåt glas. Udført hos Whitefriars Glass, England, 1970'erne. Usign. H. 32. B. ca. 28. D. 9,5.
Almindelig brugs- og alderspatina, herunder ridser og mærker. Base med ridser og små stødmærker.
Vurdering
Hammerslag
23 bud
315020 | ||
855589 | ||
315020 | ||
855589 | ||
1151656 | ||
867081 (Autobud) | ||
315020 | ||
867081 (Autobud) | ||
315020 | ||
867081 (Autobud) | ||
315020 | ||
867081 (Autobud) | ||
315020 | ||
867081 (Autobud) | ||
315020 | ||
867081 (Autobud) | ||
315020 | ||
867081 (Autobud) | ||
315020 | ||
867081 | ||
315020 | ||
867081 | ||
315020 |