12137/24
Poul Pava (f. Ribe 1967)
Fire kompositioner. Alle sign. Poul Pava. Olie på papir. Lysmål 20×14. Rammemål 28×23. Indrammede. (4)
Sign. verso, Bornholm 2021.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag