Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
To kompositioner. Begge Sign. EA Frandsen 04 05, E.A 6/14 og 6/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×54. (2)
Proveniens: Danske Bank.
Undersøgt i ramme. Original stand.
925912 | ||
1017618 | ||
925912 |