2431/1275
Beige trenchcoat med krave, knapper foran, to lommer, aftageligt bælte, åben slids bagpå og ternet for. Længde ca. 110 cm, brystmål 100 cm, ærmelængde 52 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Fremstår med pletter. Behov for rensning. Bælte mangler. Alle mål er cirkamål.
Fra
i
Vurdering