2431/1274
Beige trenchcoat med krave, knapper foran, to lommer, aftageligt bælte og ternet for. Længde ca. 109 cm, brystmål 98 cm, ærmelængde 53 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Fremstår med nogle pletter og slitage på læderdele. Knap mangler bagpå. Behov for rensning. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
1025914 |