Arthur Köpcke (f. Hamburg 1928, d. Brøndbyvester 1977)
Uden titel. Sign. A. Köpcke 72. Collage af mixed media på papir. Bladstørrelse 70×50.
Proveniens: Galleri 38, København.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.