2043/693
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Komposition. Sign. Alechinsky. Litografi i farver. Bladstørrelse 70×44.
Undersøgt i ramme. Enkelte små trykfolder
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
32 bud