12137/26
En stor figur af rigt udskåret træ, et indrammet tryk, tre platter samt to bøger omhandlende Christian IV. 20. årh. Figur. H. 62 cm. (7)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Figuren med løst sværd i form af brevåbner.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag