William Scharff (f. København 1886, d. sst. 1959)
Model. Sign. William Scharff. Akvarel på papir. Lysmål 65×52.
28 bud
166047 | ||
812438 | ||
166047 | ||
840208 | ||
166047 | ||
840208 | ||
166047 | ||
840208 | ||
827883 (Autobud) | ||
840208 | ||
827883 (Autobud) | ||
840208 | ||
827883 (Autobud) | ||
840208 | ||
827883 | ||
175421 (Autobud) | ||
827883 | ||
175421 (Autobud) | ||
827883 | ||
175421 (Autobud) | ||
827883 | ||
175421 (Autobud) | ||
827883 | ||
175421 (Autobud) | ||
827883 | ||
175421 | ||
998214 | ||
175421 |