1316/748
Peter Brandes (f. Assens 1944)
Figurkomposition. Sign. Brandes, 81/125. Litografi i farver. Bladstørrelse 55,5×82,5.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. april 2013
Vurdering
Hammerslag