2440/​550

Anne Vilsbøll (f. København 1951)

“Dream Bridge”, 2000. Sign. betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 133×96.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1166958 4.400 DKK
1094177 4.200 DKK
890941 (Autobud) 4.000 DKK
1094177 4.000 DKK
890941 (Autobud) 3.800 DKK
1094177 3.600 DKK
890941 3.400 DKK
956721 3.200 DKK
576 3.000 DKK