2440/550
Anne Vilsbøll (f. København 1951)
“Dream Bridge”, 2000. Sign. betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 133×96.
Vurdering
1166958 | ||
1094177 | ||
890941 (Autobud) | ||
1094177 | ||
890941 (Autobud) | ||
1094177 | ||
890941 | ||
956721 | ||
576 |