2249/529
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969)
Uden titel. Sign. KÆ 05. Akvarel og blyant på papir. Bladstørrelse 30×42.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag