1441/​98

Th. Winchler (, 20. årh.)

En munk og en præst i en kolonnade. Sign. Th. Winchler. Olie på lærred. 80×60.

Behov for let overfladerensning.

Ældre malerier og møbler, 6. oktober 2014

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

300 DKK

(Autobud) 300 DKK
290 DKK
(Autobud) 280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK