2420/322
Kirman tæppe, Persien. Medaljondesign. 20. årh.s midte. 270×368.
Slidte/manglende frynser. Presmærke efter møbel.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag