2008/601
Nyoman Gunarsa (f. Klungkung Rengency 1944, d. 2007)
Danserinde. Sign. monogram 2006. Akvarel på papir. Lysmål 41×28,5.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud