2439/1776
Rodolfo Dordoni (f. Milano 1954)
Et par standerlamper med stel af stål. Skærm af opalglas. Model Lumiere Lettura 05. Udført og mærket hos Foscarini, Italien. H. 140. (2)
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
20 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1048667 (Autobud) | ||
1032993 | ||
1048667 (Autobud) | ||
1165128 | ||
1048667 | ||
955799 (Autobud) | ||
1048667 | ||
955799 | ||
1048667 (Autobud) | ||
955799 | ||
1048667 | ||
955799 (Autobud) | ||
1048667 | ||
955799 (Autobud) | ||
69553 | ||
955799 | ||
1048667 (Autobud) | ||
955799 | ||
1048667 | ||
955799 |