2439/​1776

Rodolfo Dordoni (f. Milano 1954)

Et par standerlamper med stel af stål. Skærm af opalglas. Model Lumiere Lettura 05. Udført og mærket hos Foscarini, Italien. H. 140. (2)

Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.

Dette emne handles i fuldmoms
Stand

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

2.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

20 bud

Tidspunkt Byder Bud
1048667 (Autobud) 2.600 DKK
1032993 2.600 DKK
1048667 (Autobud) 2.500 DKK
1165128 2.400 DKK
1048667 2.300 DKK
955799 (Autobud) 2.200 DKK
1048667 2.200 DKK
955799 2.100 DKK
1048667 (Autobud) 2.000 DKK
955799 1.950 DKK
1048667 1.750 DKK
955799 (Autobud) 1.700 DKK
1048667 1.650 DKK
955799 (Autobud) 1.150 DKK
69553 1.100 DKK
955799 1.050 DKK
1048667 (Autobud) 1.000 DKK
955799 950 DKK
1048667 650 DKK
955799 600 DKK