2119/1284
Jadering og -vedhæng af 14 kt. guld prydet med udskåret jade. Ringstr. 55. Vedhæng L. 3,5 cm. Vægt i alt ca. 7 g. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 12. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud