2009/321
Ubekendt maler, 20. årh.
Akademitegning af klassisk buste. Sign. Husted. Kul på papir. Lysmål 53×42.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
37 bud