2005/258
Springvangsfigur af grønpatineret bronze i form af fisk. 20. årh. H. 18. L. 28.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud