873/960
Nanna Hänninen (f. Rovaniemi 1973)
“Space I”, 2000. Ed. 5/5. Signeret Nanna H verso. C-print på Diasec. 110×140 cm.
Proveniens: Galleri Dam, Oslo.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag