2425/530
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ikke solgt