12107/312
Tysk strøbøsse af sølv, skævknækket rokokoform. Hanau 19. årh. Vægt 201 g. H. 18.
Alm. brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 18. februar 2021
Vurdering
Hammerslag