12107/​312

Tysk strøbøsse af sølv, skævknækket rokokoform. Hanau 19. årh. Vægt 201 g. H. 18.

Alm. brugspatina, herunder ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 18. februar 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK