2048/​598

Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)

Anchoress. Sign. CRD 16, 10/24. Litografi. Bladstørrelse 75×57.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Moderne kunst og design, 24. november 2020

Vur­dering

8.000 kr.

Hammerslag

5.500 kr.

5.500 kr.
5.000 kr.