12039/​18

Anna Castelli-Ferrieri

Sidebord af rødt plast, aftagelig top i form af løs bakke. Udført hos Husqvarna. H. 50 Diam. 38.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage, enkelte ridser.

Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK