12039/18
Anna Castelli-Ferrieri
Sidebord af rødt plast, aftagelig top i form af løs bakke. Udført hos Husqvarna. H. 50 Diam. 38.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage, enkelte ridser.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag