1426/1137
Akvamarinhalskæde med lås af forgyldt sølv prydet med talrige perler af facetslebet akvamarin. L. 83 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 25. juni 2014
Vurdering
Hammerslag