2418/2
Senrenaissance bord med stel af udskåret og rødmalet træ, plade af rødbroget granit. 17./18. årh. H. 77. L. 155. B. 76.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag