2138/978
Ubekendt maler, 20. årh.
Komposition. Sign. H. Mager, 53. Olie på lærred. 55,5×75,5.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag