12131/76
Engelsk samovar af sølvplet, greb af ben. James Dickn & Sons Sheffield. 19. årh. H. 43. B. 24. D. 22.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag