12131/​76

Engelsk samovar af sølvplet, greb af ben. James Dickn & Sons Sheffield. 19. årh. H. 43. B. 24. D. 22.

Sælger oplyser

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021

Vur­dering

1.500 kr

Hammerslag