2048/767
Dansk snedkermester
Spisebord med to klapper af mahogni. 1940'erne. H. 75,5. L. 134/232. B. 79.
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker, hak samt finérskader.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag