2032/8520
Italiensk skole, 17. årh.
Udkast til loftsdekoration med putti. Usigneret. Pen på papir monteret på papir. Bladstørrelse 16,5×19.
Papiret er gulnet. Enkelte små pletter. Undersøgt i ramme.
Kunst på papir, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud