11947/111
Kirstine Roepstorff (f. København 1972)
Komposition. Sign. K. Roepstorff. Nr. 260/300. Statens Kunstfond. Litografisk tryk i farver. 100×65. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag