12147/​96

Et par bergere af mahogni. 20. årh. H. 80. B. 70. D. 60. (2)

Ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

950 DKK

950 DKK
900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK