12027/​220

Svend Nielsen (f. Lellinge 1908, d. 1993)

Parti fra Vang på Bornholm. Sign. Svend Nielsen. Olie på lærred. Rammemål 60×70.

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

800–1.200 DKK

Hammerslag